Sufity napinane we wnętrzu

Sufity napinane we wnętrzu

Sufity napinane są wykonane z elastycznej folii, której podstawą jest winyl. Takie konstrukcje sufitowe mają wiele zalet w stosunku do konwencjonalnych. Ich wygląd, tekstura i kolor mogą się bardzo różnić. Dlatego zapewniają szeroki zakres wyobraźni projektantów.

 

Konsumenci mają możliwość uzyskania sufitu dokładnie pasującego do ogólnego stylu pomieszczenia. Konstrukcja rozciągana wykonana jest z PVC. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Łatwo go umyć zwykłymi produktami. W suficie można wbudować żyrandole, reflektory, alarmy i systemy przeciwpożarowe. Gotowy sufit ma idealnie płaską powierzchnię i prezentuje się bardzo estetycznie. Ukrywa komunikację i przewody, umożliwiając perfekcyjny projekt wnętrza .

Różnorodność sufitów napinanych

Współcześni producenci oferują szeroką gamę sufitów napinanych. Są podzielone na dziesięć tekstur według rodzaju filmu. Powszechne są takie faktury jak satyna, mat, zamsz, drewno itp. W każdej z nich występuje szeroka gama odcieni.

Wybierając folię należy wziąć pod uwagę specyfikę wnętrza. Wiele osób woli używać kombinacji tekstur .

Zakres

Obecnie sufity napinane są używane wszędzie. Są instalowane z równym powodzeniem w nowych mieszkaniach lub podczas renowacji starych mieszkań. To niepowtarzalne wzory, które sprawdzają się wszędzie – w domku, restauracji, basenie, biurze itp.

Zalety

Dekoracyjne płótno nie przepuszcza kurzu. Instalując sufit pozbędziesz się problemów z kruszącym się tynkiem. Sufit napinany doskonale wytrzymuje wysoką wilgotność. Ponadto dobrze pochłania hałas i jest uważany za przyjazny dla środowiska. Projekty są łatwe do zainstalowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *